Jump to content
jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing
robbox4

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

Recommended Posts

Jakiej wielkości był ten Salmo Hornet? 4cm?

 

Czy ten blank obsłuży większe woblery np . Salmo minnow 7cm? Mam na myśli, zarzucenie przynęty "spod siebie" i zacięcie żyłką prowadząc taką przynętę w poprzek nurtu lub pod umiarkowany nurt.

 

Czy moglibyście umieścić zdjęcie ugięcia blanku po większym obciążeniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba 4 cm, ale ster to nie dość że szeroki to i długi, powierzchnia steru niewiele mniejsza niż powierzchnia woblera. Minnowa salmo to bez problemu poprowadzi. Pod większym obciążeniem to typowy okrąg ze szczytówką poniżej dolnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotki przedstawiające ugięcie, to z większym obciążeniem trochę zniekształcone ze względu na kąt trzymania aparatu w stosunku do kija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę nowości na 2015

 

[attachment=214527:trzf1.jpg]

[attachment=214526:trzf2.jpg]

[attachment=214525:trzf3.jpg]

[attachment=214524:trzf4.jpg]

[attachment=214523:trzf5.jpg]

[attachment=214522:trzf6.jpg]

[attachment=214521:trzf7.jpg]

[attachment=214520:trzf8.jpg]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, wymagana jest funkcja DUAL SIM i DUUUUzaaaa bateria :) i troche lepszy ekran bo ja ślepy jestem.

no to moze nie samsung a CATEPILAR???
 

a dokladnie CAT B15

 

https://www.youtube.com/watch?v=N0rH7I3Ni3c

 

 

https://www.youtube.com/results?search_query=catepilar+smartphone

Share this post


Link to post
Share on other sites

T-RVTG16 ile kosztuje?

Cen jeszcze nie znam.

 

 

Z kolejnych ciekawostek, MHX wprowadził to oferty odświeżone blanki MHX High Modulus.

Nowe blanki wykonane sa z mat węglowych dostarczanych przez TORAY. Zastosowano tez nową, poprawiona żywicę.

 

Skutkuje to zmniejszeniem wagi blanków, zmniejszeniem ogólnej średnicy blanków, podniesieniem czułość.

Blanki MHX High Modulus Gen 2 występują wyłącznie w jednym kawałku.

 

[attachment=214652:mhxgen2.jpg]

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat B15 fajny, ale tapeta mu popękała :D

 

Robercie masz na stanie blank 3S63MLXF (Ma robić jako uzupełnienie dołu dla LTBC68MF...czyli 4-6gr ołowiu plus guma 2-3") ??

 

 

Interesują mnie też inne blanki, np czym się różnią:

3C66MF 10-17LB - 1/2-5/8OZ    od       3S66MHF 8-14LB - 3/8-3/4OZ

 

Wiem, że jeden jest dedykowany do wędek Castingowych...więc ma większą moc...macałem seryjnego casta na podobnym blanku, ale z lepszego grafitu czyli 4C68MF i sprawiał fajne wrażenie....ale nie wiem czy 24gr to jego optimum...raczej 21....  

Przedział wabików 10-25gr...najczęściej 14-24gr oczywiście żelastwo....  mój drugi typ mocno mnie zastanawia...większe deklarowane CW...mniejsza moc w LB więc może wyjść z tego całkiem fajny cast na szczupaki....byle nie klękał w nurcie Warty. Co o tym sądzisz?? Lubię ugięcie szczytowe..postępujące w miarę zwiększania obciążenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cen jeszcze nie znam.

 

 

Z kolejnych ciekawostek, MHX wprowadził to oferty odświeżone blanki MHX High Modulus.

Nowe blanki wykonane sa z mat węglowych dostarczanych przez TORAY. Zastosowano tez nową, poprawiona żywicę.

 

Skutkuje to zmniejszeniem wagi blanków, zmniejszeniem ogólnej średnicy blanków, podniesieniem czułość.

Blanki MHX High Modulus Gen 2 występują wyłącznie w jednym kawałku.

 

attachicon.gifmhxgen2.jpg

... A kiedy te blanki będą dostępne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat B15 fajny, ale tapeta mu popękała :D

 

Robercie masz na stanie blank 3S63MLXF (Ma robić jako uzupełnienie dołu dla LTBC68MF...czyli 4-6gr ołowiu plus guma 2-3") ??

 

 

Interesują mnie też inne blanki, np czym się różnią:

3C66MF 10-17LB - 1/2-5/8OZ    od       3S66MHF 8-14LB - 3/8-3/4OZ

 

Wiem, że jeden jest dedykowany do wędek Castingowych...więc ma większą moc...macałem seryjnego casta na podobnym blanku, ale z lepszego grafitu czyli 4C68MF i sprawiał fajne wrażenie....ale nie wiem czy 24gr to jego optimum...raczej 21....  

Przedział wabików 10-25gr...najczęściej 14-24gr oczywiście żelastwo....  mój drugi typ mocno mnie zastanawia...większe deklarowane CW...mniejsza moc w LB więc może wyjść z tego całkiem fajny cast na szczupaki....byle nie klękał w nurcie Warty. Co o tym sądzisz?? Lubię ugięcie szczytowe..postępujące w miarę zwiększania obciążenia

Mam 3S69MLXF kilka sztuk jeszcze. 3S63MLXF tylko pod klienta. Mało popularny.

 

3C66MF 10-17LB - 1/2-5/8OZ    od       3S66MHF 8-14LB - 3/8-3/4OZ -

ten drugi ma dużo pełniejsze ugięcie i bardziej nadaje się pod szczupaka. Co do postępującego ugięcia to jednak polecam Xzoge :) Szerszy zakres przynęt i pełniejsze ugięcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... A kiedy te blanki będą dostępne?

Druga połowa stycznia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba przyczynię się do wzrostu popularności tego blanku w PL :)

Edited by minecjusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne te obrazki z chińskimi krzaczkami :).

Pokazują jak nowe przelotki rozwiązują problem z którymi parały się "zwykłe" SiC'ki czyli obcieranie żyłki o ramkę przelotki :).. szkoda, że wcześniej firma o tym nie poinformowała, a tak to spadło na mnie jak grom z jasnego nieba :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłem na naszego FB nowe pełne ulotki nowych wędzisk XZOGA.

Zapraszam do zapoznania się z nowymi produktami. Bardzo ciekawa nowa seria SIGNATURE, oraz odświeżona, lżejsza seria MASTERY ELITE która jest hitem 2015.

Zapraszam na naszego Facebooka

 

https://www.facebook.com/BestRodsCenter

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło mi poinformować forumowiczów że BEST RODS CENTER zostało oficjalnym przedstawicielem produktów MHX na rynku polskim i europejskim, wypełniając przy okazji dziurę jaka została pod krótko działającym dystrybutorze z Niemiec, firmie RODPRO.

 

Wkrótce należy się spodziewać promocji na blanki MHX oraz wielu nowych modeli.

W sprzedaży też będą dostępne wszystkie akcesoria, czyli czapeczki, okulary polaryzacyjne, koszulki MHX, i inne niezbędne gadżety z logo MHX.

Na magazynach w USA pojawiła się już odświeżona nowa seria blanków MHX High Modulus Gen2. Za kilka dni również będą dostępne u nas.

 

Mam nadziej że wiadomość ta ucieszy wielu rodbuilderów.

 

Zapraszamy.

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyprowadźcie mnie z błędu, czy to nie Sergiusz Kasprzyk był oficjalnym dystrybutorem MHX'a?

Oczywiście i FISHIGROD i FishingCenter nadal też są dystrybutorami MHX. W tej kwestii nic się nie zmienia. Nie napisałem że jesteśmy jedynym.

Po prostu zaproponowano na współpracę z czego BRC skorzystało.

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurencja na rynku się robi i dobrze

i podejście do klienta również ważna rzecz , co w przypadku Robert - bardzo dobre :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...