Jump to content
jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing
robbox4

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

Recommended Posts

To takie profesjonalne nie wysłać towaru, problem z odzyskanie pieniędzy a na koniec postraszyć klienta prawnikiem klasyczny model biznesowy.

A gdzie Ty doczytałeś że Robert kogokolwiek straszył prawnikiem?! Bo ja widzę iż tylko podał namiary na kancelarię obsługującą jego firmę w razie gdyby to klient chciał go pozwać. Kłania się nieumiejętność czytania ze zrozumieniem...

 

PS. Ja też należę do tego grona bardzo zadowolonych klientów, którzy mogą wypowiadać się jedynie w samych pozytywach. A zamówień z mojej strony poszło już sporo. Nawet dziś odebrałem paczkę od Roberta z poniedziałkowego zamówienia. Więc jest wszystko OKi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To takie profesjonalne nie wysłać towaru, problem z odzyskanie pieniędzy a na koniec postraszyć klienta prawnikiem klasyczny model biznesowy.

@Maciek1 widać za to jak sam profesjonalnie naginasz rzeczywistość.

- nie wysłać towaru -> to opinia jednej strony, fakt jest natomiast taki, że towar nie dotarł,

- problem z odzyskaniem pieniędzy i straszenie klienta prawnikiem -> no chyba nie czytasz dokładnie i coś sobie dopowiadasz.

 

Taki mi pomysł przyszedł do głowy... Widać, że ostatnimi czasy w wątkach o pracowniach mnóstwo pary idzie w ocenę obsługi klienta co wywołuje u innych różne reakcje.

Może dobrze by było utworzyć jakąś funkcjonalność na forum, dzięki której użytkownicy, którzy korzystają z usług danej pracowni mogli wystawić swoją ocenę z transakcji bez możliwości komentowania przez innych. Coś na kształt "wystaw komentarz" na Allegro. Mogłaby powstać cenna baza, a i ograniczyłoby to tworzący się śmietnik.

Edited by pepe_79

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maciek1 widać za to jak sam profesjonalnie naginasz rzeczywistość.

- nie wysłać towaru -> to opinia jednej strony, fakt jest natomiast taki, że towar nie dotarł,

- problem z odzyskaniem pieniędzy i straszenie klienta prawnikiem -> no chyba nie czytasz dokładnie i coś sobie dopowiadasz.

 

Taki mi pomysł przyszedł do głowy... Widać, że ostatnimi czasy w wątkach o pracowniach mnóstwo pary idzie w ocenę obsługi klienta co wywołuje u innych różne reakcje.

Może dobrze by było utworzyć jakąś funkcjonalność na forum, dzięki której użytkownicy, którzy korzystają z usług danej pracowni mogli wystawić swoją ocenę z transakcji bez możliwości komentowania przez innych. Coś na kształt "wystaw komentarz" na Allegro. Mogłaby powstać cenna baza, a i ograniczyłoby to tworzący się śmietnik.

Jestem za ..Załóżmy wątek z opiniami o sprzedających ,generalnie o nas wszystkich i po sprawie. Przed zakupem u jakiegoś kolegi można by było poczytać na temat współpracy z nim . Osobiście pomysł mi sie podoba - było by tak jak by bezpieczniej  :)

 

PZdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Piokowal

Jestem za ..Załóżmy wątek z opiniami o sprzedających ,generalnie o nas wszystkich i po sprawie. Przed zakupem u jakiegoś kolegi można by było poczytać na temat współpracy z nim . Osobiście pomysł mi sie podoba - było by tak jak by bezpieczniej  :)

 

PZdr

Myślisz,że to przejdzie ? Śmiem wątpić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maciek1 widać za to jak sam profesjonalnie naginasz rzeczywistość.

- nie wysłać towaru -> to opinia jednej strony, fakt jest natomiast taki, że towar nie dotarł,

- problem z odzyskaniem pieniędzy i straszenie klienta prawnikiem -> no chyba nie czytasz dokładnie i coś sobie dopowiadasz.

 

Taki mi pomysł przyszedł do głowy... Widać, że ostatnimi czasy w wątkach o pracowniach mnóstwo pary idzie w ocenę obsługi klienta co wywołuje u innych różne reakcje.

Może dobrze by było utworzyć jakąś funkcjonalność na forum, dzięki której użytkownicy, którzy korzystają z usług danej pracowni mogli wystawić swoją ocenę z transakcji bez możliwości komentowania przez innych. Coś na kształt "wystaw komentarz" na Allegro. Mogłaby powstać cenna baza, a i ograniczyłoby to tworzący się śmietnik.

Popieram w całej rozwiązłości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przejdzie. Proponowałem to kiedyś przy okazji reorganizacji giełdy..

Edited by homax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie mam zastrzeżeń do BRC ... kilka rzeczy zamawiałem i tak szybkiej dostawy to jeszcze nie widziałem nigdzie...+ to że na odpowiedz na e mail nie musiałem czekać dłużej niż 5 minut ... dla mnie rewelacja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie mam zastrzeżeń do BRC ... kilka rzeczy zamawiałem i tak szybkiej dostawy to jeszcze nie widziałem nigdzie...+ to że na odpowiedz na e mail nie musiałem czekać dłużej niż 5 minut ... dla mnie rewelacja...

 

Hymmmmmm.

Ja wysłałem pytanie odnośnie przelotek szczytowych Recoil 23 stycznia i do dzisiaj ......cisza.

Nie wiem czy to już olać czy dać (sobie) jeszcze jedną szansę.  :unsure:

 W razie co będę prosił o pomoc inną drogą.  :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam , że w milionie maili , Robert mogł cos przeoczyć :)Proponuję po prostu zadzwonić  :)

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak już zupelnie poważnie - Robert to solidny gość, ma facet dużo pracy -ba! nawet bardzo dużo ,po prostu trzeba mu się przypomnieć i będzie git. Na pewno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefonicznie- bez problemu uzyskasz odpowiedz, sprawdzone :)

 

OKI.

W takim razie dzięki za pocieszenie i podpowiedź.

Zawsze robię zakupy za granicą ale przy dzisiejszych cenach walut, na miejscu wychodzi prawie to samo.   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert, blank st.croix legend xtreme 5S70MF-B, masz na stanie? 

 

PRV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedstawiamy ostatnio wprowadzany produkt - Nowe japońske blanki SUZUKI.

Produkt w 100 procentach japoński. Wytwarzany w małej manufakturze w Tokyo.

Wszytkie blanki wykonane są z materiałów TORAY.

 

Zapraszamy do zapoznania się się z małym filmikiem ukazującym proces produkcji tych blanków.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7txFT3liTsk

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oto specyfikacja wprowadzonych blanków. Blanki już za kilka dni dostępne na naszym magazynie.

[attachment=223556:suzuki7.jpg]

 

[attachment=223552:suzuki1.jpg]

[attachment=223549:suzuki2.jpg]

[attachment=223550:suzuki3.jpg]

[attachment=223548:suzuki4.jpg]

[attachment=223547:suzuki5.jpg]

[attachment=223546:suzuki6.jpg]

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkurencja rośnie, ciekawe..

 

Robert jaka półka cenowa??

Edited by Tomasz eS

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkurencja rośnie, ciekawe..

 

Robert jaka półka cenowa??

Nie konkurencja :) a wybór i jakość.

Ceny myślę że jak za taką jakość to bardzo przystępne. Od 440zł do 1000zł za blank.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie konkurencja :) a wybór i jakość.
Ceny myślę że jak za taką jakość to bardzo przystępne. Od 440zł do 1000zł za blank.

W sensie konkurencja dla innych firm robiących blanki.... :D no to cena na poziomie innych ...
Trzeba czekać na testy/recenzje użytkowników Edited by Tomasz eS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedstawiamy ostatnio wprowadzany produkt - Nowe japońske blanki SUZUKI.

Produkt w 100 procentach japoński. Wytwarzany w małej manufakturze w Tokyo.

Wszytkie blanki wykonane są z materiałów TORAY.

 

Zapraszamy do zapoznania się się z małym filmikiem ukazującym proces produkcji tych blanków.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7txFT3liTsk

OOOOOOOOO!!! Toray! To i Dragon od nich bierze! To dobra fabryka musi być. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOOOOOOOO!!! Toray! To i Dragon od nich bierze! To dobra fabryka musi być. :P

Toray produkuje tylko komponenty do produkcji blanków, maty węglowe. Dużo firm używa ich do produkcji blanków.

Już czekam na dostępność tych blanków. Piszę się na testowanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...