Jump to content
jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing
robbox4

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

Recommended Posts

A ja ,tam nie dam o Robercie zlego słowa powiedziec ...owszem czasami trzeba sie naczekać ,ale towar zawsze przychodził , nawet jak na poczcie zgubili to dostalem zaraz nastepny.

Dla mnie BRC jest git. I mimo tego ,że mam pracowanie pod nosem i tak będe u Robsona kupował ! Koniec kropka :)

 

Może czasem cos mu umknie ..bo z tego co widze ma największy asortyment w Pl i może czasem nie ogarnąć  ,w końcu jest tylko cżlowiekiem - jak my wszyscy. W moim mniemaniu nikogo nie oszukał i to sie liczy. 

 

Pozdrawiam Paweł

Edited by pablo208

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są klienci zadowoleni jak i nie. Byłem przekonany, że tez będę w tej pierwszej grupie.

Dokładnie kolego - dobrze , że wyrażasz swoje zdanie :) To się chwali. Ja tez wyraziłem w innym wątku i od razu mnie zjedli. Tzn towarzystwo wzajemnej adoracji :)

Opcje sa dwie, albo dajesz drugą szanse ,albo kupujesz gdzie indziej. ja dałem pewnej pracowni trzy i olali mnie , więc kupuje u Roberta i jak wspomniałem wcześniej jestem bardzo zadowolony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY DEFINITYWNIE!!.

 

Nie zamierzam tutaj nic nikomu udowadniać.

 

Bardzo proszę o użycie drogi cywilo-prawnej:

 

Podaję adres do korespondencji:

KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CACH,

adw. Grzegorze CACH

35-073 Rzeszów

ul.Kolejowa 1 pok.7

 

Kancelaria ta na podstawie umowy z naszą Firmą prowadzi pełną obsługę prawną (dotyczy to także reklamacji).

 

Współczuję że został pan jednym z niewielu niezadowolonych klientów (tak, nie jedynym). Zrobimy wszystko żeby takie sytuacje nie miały miejsca łącznie ze zmianą operatora logistycznego dla przesyłek.

 

Pozdrawiam

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dziękuję panie Robercie to mi w zupełności wystarczy. Miałem nadzieję, że zachowa się Pan honorowo.

Jeszcze długa droga do "europy" ale mam nadzieję, że znajdzie Pan jakiś skrót.

Pozdrawiam,

B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na promocję blanków MHX.

 

Od 29 stycznia do każdego blanku MHX dokładamy gratis czapeczkę firmową.

 

A do każdych 2 blanków MHX dokładamy okulary polaryzacyjne. Promocja trwa do odwołania. Jest też możliwość wyboru, dwie czapeczki do dwóch blanków lub jedna para okularów.

Model czapki jest wybierany losowo. Promocja dotyczy zamówionych blanków MHX jak i wędzisk z pracowni na tych blankach.

 

[attachment=218604:MHX-HAT-2 1280.jpg][attachment=218605:MHX-HAT-3 960.jpg][attachment=218606:MHX-HAT-6 960.jpg][attachment=218607:SG1-MHX 960.jpg]

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY DEFINITYWNIE!!.

 

Nie zamierzam tutaj nic nikomu udowadniać.

 

Bardzo proszę o użycie drogi cywilo-prawnej:

 

Podaję adres do korespondencji:

KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CACH,

adw. Grzegorze CACH

35-073 Rzeszów

ul.Kolejowa 1 pok.7

 

Kancelaria ta na podstawie umowy z naszą Firmą prowadzi pełną obsługę prawną (dotyczy to także reklamacji).

 

Współczuję że został pan jednym z niewielu niezadowolonych klientów (tak, nie jedynym). Zrobimy wszystko żeby takie sytuacje nie miały miejsca łącznie ze zmianą operatora logistycznego dla przesyłek.

 

Pozdrawiam

Bez komentarza :D  :D  :D :D  :D . 

Ok, dziękuję panie Robercie to mi w zupełności wystarczy. Miałem nadzieję, że zachowa się Pan honorowo.

Jeszcze długa droga do "europy" ale mam nadzieję, że znajdzie Pan jakiś skrót.

Pozdrawiam,

B.

Tylko robić zakupy, pełna profeska :)  :) :)  :) . 

P.s.

vBartek pożyczysz kilka stówek ta na 2 miechy? :lol:

Edited by Jozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert dobre te okulary ??

Dostałem takie okularki z blankiem MHX w tamtym roku.  Przyzwoite. Cały sezon używałem.

Po ile będą poza promocją?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez komentarza :D :D :D :D :D .
Tylko robić zakupy, pełna profeska :) :) :) :) .
P.s.
vBartek pożyczysz kilka stówek ta na 2 miechy? :lol:


To sie nazywa szczerość :D

dobre hehehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś nowości żyłkowo - plecionkowe? Sumowa Xzoga wygląda po całym sezonie bardzo dobrze, pierwszy raz nie będę zmieniał przed sezonem. Ponoć żyłki wyśmienicie sprawdziły się w trollingu łososiowym... Jakie grubości polecasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś nowości żyłkowo - plecionkowe? Sumowa Xzoga wygląda po całym sezonie bardzo dobrze, pierwszy raz nie będę zmieniał przed sezonem. Ponoć żyłki wyśmienicie sprawdziły się w trollingu łososiowym... Jakie grubości polecasz?

Krzysiek jaką kupowałeś plecionkę co ją tak chwalisz?  ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to za pieprzenie,że coś nie tak?Ja zamówiłem w piątek kilka rzeczy i w poniedziałek listonosz przyniósł mi to co chciałem.Pozdrawiam Pana Roberta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zamawialem kiedyś przez telefon. Placilem juz po dostarczeniu do mnie. Nie znamy sie na tyle by tak robić. I dalo sie. :)
Oczywiście napewno zdazaja sie zgrzyty w kontaktach sprzedawca-klient.
Tyle ze w przypadku Brc są to sytuacje marginalne. Co zresztą widać w pochlebnych opiniach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To i ja pochwalę, zakup w południe a wysyłka tego samego dnia.Niech inna pracownia goni Europę a bardziej opuści Afrykę :D
BRC do następnego razu, kontakt telefoniczny też ok. Edited by Szymon82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej strony także pozytyw. Zamawiałem dwie Elitki w Black Friday i zapewne pomimo dość dużego ruchu w interesie wysyłka doszła o czasie. Jedyny minus to ostatnie podwyżki blanków Matagi, ale to jest pewnie podyktowane zawirowaniami na rynku walutowym. :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koledzy ależ ja nie ganię za to że ktoś został dobrze obsłużony. Przeciwnie, jestem jak najbardziej za i cenię Wasze opinie. I szczerze mòwiąc to najnormalniej w świecie zazdroszczę, choć to głupie zazdrościć komuś udanego zakupu z dostawą towaru do domu ;)

Zresztą, pan Robert zamknął moją sprawę tutaj głośno i z przytupem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledzy ależ ja nie ganię za to że ktoś został dobrze obsłużony. Przeciwnie, jestem jak najbardziej za i cenię Wasze opinie. I szczerze mòwiąc to najnormalniej w świecie zazdroszczę, choć to głupie zazdrościć komuś udanego zakupu z dostawą towaru do domu ;)

Zresztą, pan Robert zamknął moją sprawę tutaj głośno i z przytupem :).

Masz już swojego prawnika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też bardzo pozytywnie oceniam BRC, zamówienie złożyłem w poniedziałek i dzisiaj towar już na miejscu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też polecam BRC, czasami troszkę się czeka na dostawę zamówionego towaru, ale jest się o tym fakcie poinformowanym.

Ceny dobre, koszt wysyłki OK :), jeśli czegoś z zamówienia nie ma na stanie, BRC potrafi dosłać później na swój koszt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To takie profesjonalne nie wysłać towaru, problem z odzyskanie pieniędzy a na koniec postraszyć klienta prawnikiem klasyczny model biznesowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Roberta mam przyjemność robić zakupy od czerwca zeszłego roku, systematycznie, przerobilem juz to waru na ponad 10k i złego słowa nie powiem. Co jest na stanie dostaję od razu, jak czegoś brak i trzeba poczekać, przesyłka za darmo i info zwrotne na bieżąco. 

Tyle z mojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie.

Pamiętam moje pierwsze zamówienie w BRC, było to rok temu. Wybrałem się wtedy osobiście do domu Roberta po zamówionego Seekera i całą resztę potrzebną do uzbrojenia, nazbierało się tego na ok.700 zł. Ku mojemu zaskoczeniu Robert nie chciał gotówki i poprosił mnie o wykonanie  przelewu, na spokojnie , wieczorem w domu. Oczywiście nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy a ja podobno nie mam  wyglądu aniołka. :angry:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...