Jump to content
jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing
robbox4

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

Recommended Posts

Myślę że coś zorganizujemy. :)

W tym tygodniu będziemy znowu rozdawać próbki lakieru THREDMASTER. z Roddancera. :)

Ja mam z poprzedniej akcji testerskiej. 

Nie wiem czy to ten sam ( skleroza nie boli) Ale fajnie działa i daje  ładną przeźroczystą warstwę lakieru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, będzie osobny wątek. Tam się będzie można zgłaszać. Najlepiej ci co nie zdążyli pierwszym razem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, będzie osobny wątek. Tam się będzie można zgłaszać. Najlepiej ci co nie zdążyli pierwszym razem :)

Dlatego się nie wpycham z na listę.

Jak będę miał braki to się zgłoszę do sklepiku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy powinienem w tym wątku ale jako,że nici Fuji Ultra Poly zakupiłem w BRC pozwolę sobie tutaj podzielić się pierwszymi spostrzeżeniami.
Testowane nici to wspomniane wyżej Fuji kolor dark green,grubość A.
Pierwsze co rzuca się w oczy to to perfekcyjny nawój na szpuli idealnie zwój po zwoju od krawędzi do krawędzi-w końcu nici robione w najlepszej fabryce w Japoni. Drugie to,że są minimalnie CIEŃSZE ! od Gudebroda A przez co doskonale nadają się do wszelakich wędzisk ,,UL,, muchówek i nie tylko. Trzecia rzecz to,że lepiej kryją od Gude i nie są tak bardzo transparentne przez co np. robiąc omotkę na srebrnej stopce przelotki nie ma efektu przebijania srebra-dla jednych może to wada dla drugich zaleta. Czwarta rzecz to,że nie ciemnieją tak bardzo po polakierowaniu jak nylony Gude,zapewne to zasługa polyestru z,którego wykonana jest nić. Nici bardzo dobrze przyjmują lakier,w tym wypadku Lamar HB,żadnych problemów z nałożeniem i przesączeniem czy ,,uciekaniem,, lakieru z końcówki omotki.
Poza tym żadnych przebarwień i zniekształceń struktury nici,choćby minimalnych i brak strzępienia się wyróżniają te nici na tle innych.
Czas pokaże czy się ,,przyjmą,, ale moim zdaniem raczej na pewno tak.

Podziękowania dla Roberta z BRC za sprowadzenie tego produktu do kraju. Edited by Atomek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli konkretna konkurencja. Trzeba będzie spróbować.

Robert lubi mieć takie nowości i nie boi się tego sprowadzać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z tym że rozwaliłem kolejny telefon, kontakt telefoniczny przez kilka najbliższych dni może być mocno utrudniony.

Za co mocno przepraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert to i tak sukces bo ostatnie dwa utonęły  :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert to i tak sukces bo ostatnie dwa utonęły  :) .

No tak :), w sumie 3 sztuki poszły z wodą. Aktualny nie wytrzymał bliskiego spotkania z deskami na podłodze.

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

punkt sprzedaży już zaciera ręce gdy cię zobaczy -" klient nasz pan, szczególnie jak płaci"  ;)  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak :), w sumie 3 sztuki poszły z wodą. Aktualny nie wytrzymał bliskiego spotkania z deskami na podłodze.

 

Pewnie iPhone  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie iPhone  :D

No tak bogaty to nie jestem :)

Z racji tego że muszę mieć coś z androidem a często niszcze telefony lub topie to kupuje raczej tanie modele.

A poza tym do drogich mam pecha. Zawsze trafie na felerny model. Po prostu telefony mnie nie lubią :).

Jak zrobią Samsunga Solida z Androidem to jestem pierwszym klientem.

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie teraz, nieeee :(  Bo mam w przyszłym tygodniu składać zamówienie i i jeszcze pewnie będę musiał coś obgadać... Dobra, damy radę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie teraz, nieeee :(  Bo mam w przyszłym tygodniu składać zamówienie i i jeszcze pewnie będę musiał coś obgadać... Dobra, damy radę ;)

 

A Ty Tomek co tam znowu za szatanski zakup robisz?  :bighair:

Edited by DelTor0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zrobią Samsunga Solida z Androidem to jestem pierwszym klientem.

Juz nawet zrobili nazywa sie xcover 2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak bogaty to nie jestem :)

Z racji tego że muszę mieć coś z androidem a często niszcze telefony lub topie to kupuje raczej tanie modele.

A poza tym do drogich mam pecha. Zawsze trafie na felerny model. Po prostu telefony mnie nie lubią :).

Jak zrobią Samsunga Solida z Androidem to jestem pierwszym klientem.

 

To dobrze ze nie masz, bys wymienial na nowy co tydzien :D Spotkanie z podloga iPhonowi zdecydowanie nie sluza ;)

Do tego nowe sa super cool, powyginac je nawet mozesz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz nawet zrobili nazywa sie xcover 2 :)

Niestety, wymagana jest funkcja DUAL SIM i DUUUUzaaaa bateria :) i troche lepszy ekran bo ja ślepy jestem.

Edited by robbox4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Ty Tomek co tam znowu za szatanski zakup robisz?  :bighair:

A Ty już wiec co ;)  TZty i może jakieś koreczki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert, czy posiadasz może zdjęcia ugięcia wędki (najlepiej castingowej) wykonanej na blanku Xzoga Taka G 6 kg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie posiadam, gdzieś w wątku można poszukać jest ugięcie 8kg.

Praktycznie takie samo tylko przy mniejszym obciążeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...