Jump to content
jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing
robbox4

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

Recommended Posts

Niestety, wymagana jest funkcja DUAL SIM i DUUUUzaaaa bateria :) i troche lepszy ekran bo ja ślepy jestem.

Ma androida i dual sim , przy okazji trochę pancerny . Jak dla ciebie  bedzie w sam raz  ;) .http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/evolveo-strongphone-q4.bhtml?from=dr&gclid=CJfClZKnhMICFU2WtAodzm8AxQ#opis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych niedługo wjedzie na magazyn dostawa bardzo poszukiwanych blanków SAGE ESN w długości 11 stóp i klasie 3.

Nie będzie tego dużo więc kto pierwszy ten lepszy :)

 

Oznaczenie blanku SAGE-3110-4-ESN

 

Link do wędki na tym blanku:

 

http://www.sageflyfish.com/fly-rods/specialty/esn/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych niedługo wjedzie na magazyn dostawa bardzo poszukiwanych blanków SAGE ESN w długości 11 stóp i klasie 3.

Nie będzie tego dużo więc kto pierwszy ten lepszy :)

 

Oznaczenie blanku SAGE-3110-4-ESN

 

Link do wędki na tym blanku:

 

http://www.sageflyfish.com/fly-rods/specialty/esn/

Daj znać jak będzie promocja :) . Bo pewnie musze pracować na 3 etat w tym kraju żeby mnie było stać na kolejny blank ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może trochę OF ale...dzięki Robert za szybą wysyłkę tych Torzów :)  Patyk już się suszy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może trochę OF ale...dzięki Robert za szybą wysyłkę tych Torzów :)  Patyk już się suszy :D

 

Żaden OT, jak komuś zależy na szybkości to również polecam Roberta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden OT, jak komuś zależy na szybkości to również polecam Roberta.

Robert jest oki , tylko trochę ostatnio zapracowany  :) Ma facet na głowie dużo i już nie jest tak szybki jak kiedyś :) hahah . A ogólnie polecam bo to solidna firma :)

 

PZdr P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam małe pytanko do Roberta: czy BRC przewiduje jakiś cyber monday ??? B) czy też mamy zostawiać nasze ciężko zapracowane pieniążki za oceanem ... :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam małe pytanko do Roberta: czy BRC przewiduje jakiś cyber monday ??? B) czy też mamy zostawiać nasze ciężko zapracowane pieniążki za oceanem ... :whistling:

 

No jak sie kupuje np. w Mudhole, doliczajac ich cene za przesylke, plus Vat i clo, to ten cyber monday w US tak rozowo nie wyglada :lol:  :lol:  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam małe pytanko do Roberta: czy BRC przewiduje jakiś cyber monday ??? B) czy też mamy zostawiać nasze ciężko zapracowane pieniążki za oceanem ... :whistling:

Black Friday :)

 

Już w najbliższy Piątek-Sobote !!! NIe przegapcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie sklepu też będzie działać?

Promocja jest w sklepie internetowym. Proszę pamiętać żę BRC nie prowadzi sklepu stacjonarnego. Jeżeli się to zmieni to dam znać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory za OT ,ale Robson looknij na priv....coś się dobić nie mogę :(

nic nie dostalem.

Napisz na robert@brc.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisalem na priv nową wiadomość i na maila....

 

czekam na odp :)

 

 

Pzdr i  z gory bardzo dziękuję

Edited by pablo208

Share this post


Link to post
Share on other sites

To poprosze o zarezerwowanie dla mnie jednej sztuki  ;) dziękuje

Bardzo dobry wybór, kij zapowiada się super. Jutro pierwsze testy nad wodą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kijek ponaginany. W zasadzie to była  krótka wyprawa by sprawdzić co i w jakich warunkach można poprowadzić.

Ogólnie większość przynęt pstrągowych, które stosujemy nie stanowi dla niego problemu, Hornet Salmo w mocniejszym nurcie trochę poniewiera kijem ale na upartego da radę, na pewno bez problemu zatnie się rybę. Minnowy to jego żywioł, większe woblery z szerokimi sterami w dużym nurcie raczej odpadają. Kij bardzo czuły, praca malutkiego "groszka" dobrze wyczuwalna jak i 10 cm minnowa. No i te rzuty, kapitalnie posyła nawet małe przynęty bardzo dokładnie na odpowiednią odległość. Element szczytowy łatwo się poddaje,w zasadzie to jego 2/3, później już nie jest tak różowo,ale  jak tylko do gry wchodzi dolnik to,już trzeba się dobrze wysilić by zmusić go do pracy. Pod dużym obciążeniem ładna parabola, po samą rękojeść. Kijkiem będzie się fajnie łapało małe i duże  pstrągi, gdy siądzie taki powyżej 60 cm to i jemu na pewno da radę. Niestety ryby nie były chętne do współpracy poza małym okoniem który skusił się na gumkę. Branie delikatne ale dobrze wyczuwalne na kiju.

Edited by Andru77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kijek ponaginany. W zasadzie to była  krótka wyprawa by sprawdzić co i w jakich warunkach można poprowadzić.

Ogólnie większość przynęt pstrągowych, które stosujemy nie stanowi dla niego problemu, Hornet Salmo w mocniejszym nurcie trochę poniewiera kijem ale na upartego da radę, na pewno bez problemu zatnie się rybę. Minnowy to jego żywioł, większe woblery z szerokimi sterami w dużym nurcie raczej odpadają. Kij bardzo czuły, praca malutkiego "groszka" dobrze wyczuwalna jak i 10 cm minnowa. No i te rzuty, kapitalnie posyła nawet małe przynęty bardzo dokładnie na odpowiednią odległość. Element szczytowy łatwo się poddaje,w zasadzie to jego 2/3, później już nie jest tak różowo,ale  jak tylko do gry wchodzi dolnik to,już trzeba się dobrze wysilić by zmusić go do pracy. Pod dużym obciążeniem ładna parabola, po samą rękojeść. Kijkiem będzie się fajnie łapało małe i duże  pstrągi, gdy siądzie taki powyżej 60 cm to i jemu na pewno da radę. Niestety ryby nie były chętne do współpracy poza małym okoniem który skusił się na gumkę. Branie delikatne ale dobrze wyczuwalne na kiju.

Czyli dokładnie opisałeś to do czego przeznaczył go producent :) Nimble Minnow to z angielska "zwinna rybka" czyli po wędkarsku woblery pstrągowe ;)

 

Blanki Matagi R-Russell Super Nimble MINNOW wg. zapewnień producenta będą dostępne na koniec roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...