Jump to content
jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing
robbox4

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

Recommended Posts

Panowie, firma korzysta z kilku różnych firm przewozowych. Z kurierami jest różnie, do tego dochodzi czasem problem z pocztą lub zwyczajnie błąd ludzki. Nasz lub firmy zewnętrznej. Czasem spóźniają się dostawy. Generalnie staramy się żeby każdy otrzymywał zamówione fanty w terminie ale nie zawsze się to udaje.

Dla jasności i na przyszłość: bardzo proszę o nie zamawianie komponentów przez forum a robienie tego bezpośrednio przez sklep. To bardzo ułatwia całą logistykę i przyspiesza wszelkie operacje.

Dodatkowo mamy problem z paczkami nadanymi przy pomocy FEDEX. Mam zgłoszenia od klientów że kilkanaście paczek nadanych za pośrednictwem tej firmy kurierskiej nie dotarły. Proszę każdego kto spodziewał się paczki w tamtym  lub w tym tygodniu a jej nie otrzymał o kontakt na firmowego meila:

biuro@brc.com.pl  Dziękuje.

Najpierw byli winni kurierzy. FEDEX towar zamówiony w tym samym dniu w USA już dostarczył nawiasem mówiąc.

Teraz winny jest klient bo nie sprawdza itd.  Jak wynika podobno sytuacja dziwna z dostawcami to sprawdza się listy przewozowe czy też wpłaty na konto porównuje z towarami wysłanymi. I jakie żale? Nie zależy mi na tych blankach, taka ciekawostka do pomacania. A tekst to jedynie informacja dla pozostałych oczekujących. Z mojej strony koniec wymiany uprzejmości. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czegoś tu nie rozumiem. Ale widać Pan wie więcej niż ja. Przeprosiłem grzecznie w meilu za zamieszanie związane z pana blankami. Pieniądze zostały zwrócone i ma pan je już w banku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robert testowałem te sumowe przypony co u Ciebie kupiłem na spróbę i muszę powiedzieć że  pierwsze testy bardzo pozytywne. Szarpałem odczepiaczem jak rzepę w familiadzie i nic nie ugięło się. Także jak narazie bardzo na plus. I długość super, bo przecierek nie było. Zgłoszę się po więcej na spokojnie.

halo halo co to za przypon , mowic prosze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Robercie. Chciałem zapytać o blank na Bałtyk i Norwegie na lekko. Przynęty max do 180 gram. Zbrojony pod casting.

Co może Pan powiedzieć o blanku XZOGA Black Buster do 10 kg ?

Jaka jest praca tego blaku? Słyszałem że trochę inna niż blaków XZOGA TAKA.

Może jakaś inna propozycja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha ok ,

Robert czy blanki lemax beda u Ciebie dostepne na stale ?

Raczej jednorazowa oferta. Firma ta zmienia nazwę marki.

 

 

Panie Robercie. Chciałem zapytać o blank na Bałtyk i Norwegie na lekko. Przynęty max do 180 gram. Zbrojony pod casting.

Co może Pan powiedzieć o blanku XZOGA Black Buster do 10 kg ?

Jaka jest praca tego blaku? Słyszałem że trochę inna niż blaków XZOGA TAKA.

Może jakaś inna propozycja?

 

Sugerują kontak z kolegą  @yankis. Ja nie jestem specjalista od bałtyku a ona jak najbardziej tak. Miał w rękach wszystkie modele BB-X i na pewno cos doradzi, zapewne lepiej w kwestii wędzisk na bałtyk niż ja :)

 

Seria BB-X jest faktycznie inna, dużo bardziej czuła i ma grubsze ścianki ale mniejszą średnicę. Lepiej też męczy rybę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BB-X zdecydowanie lepszy na nasze morze z uwagi na bardziej szczytową pracę. Na Norwegię już każda xzoga będzie si. Sprawdzają się tam doskonale zarówno w caście, jak i spinie. 

Ale też trzeba jasno zaznaczyć, że blanki xzoga nie są przeznaczone na nasze bolki. To są blanki do walki z naprawdę godnymi przeciwnikami. Jakie porty preferujesz na Bałtyku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i właśnie u nas to są skrajności. Łeba i Władek :) . Czasem Darłowo.

Szukam blanku , który ogarnie przynęty do 180 gr. max 200gram i dlatego zastanawiałem się nad serią BB-X do 10kg  bo TAKA G60 do 8kg , którą ma kolega Łebę ogarnia ale Władka już nie bardzo.

Będę wdzięczny za sugestie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Władka, to raczej BB-X 12kg. Ten blank spokojnie sobie poradzi z 200g na 70-80m. Te słabsze raczej nie poradzą sobie na głebokiej wodzie. Xzoga 10kg seledyn nie dała rady. 

Jeżeli dłuższy kij, to polecam Phenixa PSW867M-2. (sor, że blank konkurencji :P , ale dobry)

Tylko, że obecnie widzę opis na stronie Rodmas, że c.w. do 270g, co jest nieprawdą. No chyba, że to jakaś nowa konstrukcja, bo często parametry blanków zmieniaja się, co już zauwazyłem.

Edited by yankis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprosze o krótka charakterystykę blanku Matagi TR78 super nimble miniow , Ewentualnie jak by sie znalzaly jakies foty z ugięciem gotowego kija .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. Panie Robercie staram się skontaktować z pana firmą od zeszłego tygodnia w sprawie swojego zamówienia z dnia 11 lipca  i niestety nie jest to możliwe. Telefon jest wyłączony na mejle nikt nie odpowiada a 2 tygodnie które były na realizację zamówienia zaraz zmienią się w 4. 29 lipca podczas ostatniej rozmowy telefonicznej obiecano mi wysyłkę do końca zeszłego tygodnia i ewentualne dosłanie później rzeczy których brakuje i nic się nie zmieniło. Wcześniej nie było problemów ale to już przestaje być śmieszne. Chciałbym wiedzieć kiedy ruszy moje zamówienie-nr 1845.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie urlopik ;) , a urlopik to rzecz święta :innocent:  i wszystko inne nieważne staje się wtedy. Spoko majonez pewnie niedługo Robert się odezwie :good: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mogło by być jakieś info  że urlop nikt nikomu przecież nie broni a poza tym to i tak przeciąga się to jak dla mnie w nieskończoność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoć nie doszły na czas jakieś dostawy "prefabrykatów" rodbuildowych i pewnie dlatego te opóźnienia się teraz biorą. ŚWIAT WIDAĆ TEŻ URLOPUJE  :D  :D  :D

Edited by miramar69

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale ja wszystko rozumiem tylko po mówić klientowi że coś będzie jak się wie czy będzie. Nie pasuje mi takie podejście. Mam nadzieję że na dniach się wszystko wyjaśni. Edited by Obdarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby to wiedział ,to pewnie by wszystko wyglądało inaczej  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprosze o krótka charakterystykę blanku Matagi TR78 super nimble miniow , Ewentualnie jak by sie znalzaly jakies foty z ugięciem gotowego kija .....

doczekam się odpowiedzi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typowy blank pstrągowy. Pełniejsze ugięcie niż blanki Super Shore. Jednak na tyle mocny że poradzi sobie z większością naszych pstrągów. Blank obsłuży większość typowych pstrągowych przynęt ze wskazaniem bardziej na woblery niż jigi. Ugięcie samego blanku wstawię przy czasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że już jesteś i chyba wypoczęty??? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No gdyby to był urlop to pewnie bym był.

W kazdym razie firma już działa pełną parą, dodatkowo załoga się powiększyła. Wkrótce duże wyprzedaże i specjalny dział z produktami po obniżonych cenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...